Gazeta Wyborcza, czerwiec 1997

Amatorzy na start
Prawdziwym rarytasem dla miłośników ścigania się w ruchu ulicznym będzie V Popularny Rajd Samochodowy - przekonuje Michał Gnacy, rzecznik prasowy imprezy,
Rajd organizowany przez koło Automobilklubu Wałbrzyskiego w Głuszycy i Związek Miast i Gmin Książańskich jest drugą eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Wałbrzycha. Kierowcy-amatorzy ścigać się będą w najbliższą niedzielę (22 czerwca), od godz. 11.00 na polnych drogach wokół Głuszycy. - Wystartować może każdy, kto ma aktualne prawo jazdy i sprawny samochód - zachęca Gnacy. - Stawką są punkty do licencji kierowcy rajdowego i nagrody rzeczowe - dodaje Marek Kandziora, komandor rajdu.
Amatorscy mistrzowie kierownicy rywalizować będą w trzech kategoriach: do 800 cm3, od 800 do 1300 cm3 i powyżej 1300 cm3. - Trzy pierwsze załogi w każdej kategorii otrzymają nagrody - obiecuje Kandziora.
Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji m.in sobotnie zmagania zmotoryzowanych prezydentów, burmistrzów i przewodniczących rad gmin Wałbrzyskiego.
Zapisy przyjmować będzie w sobotę (21 czerwca) i w niedzielę (22 czerwca) od 9.00 do 10.00 w obiekcie głuszyckiego OSiR-u przy ul.Dolnej 2. Wpisowe dla załogi (kierowca i pilot) wynosi 25 złotych. Dodatkowych, szczegółowych informacji udziela dyrektor głuszyckiego OSiR-u Marek Kandziora, pod numerem tel. 456-332, lub domowym 457-372.
BARD--> 21 czerwca 1997

« powrót do archiwum


wszystko o mediach: Reporterzy.info - media i dziennikarstwo