Gazeta Wyborcza, listopad 1997

Dwa dni do Zderzenia
KULTURA. Teatralny festiwal w Kłodzku
Już w najbliższy czwartek, 20 listopada, o godz. 17.00 w kawiarni "Astra" w Kłodzku rozpocznie się VII Międzynarodowy Festiwal Teatralny Zderzenie'97.
Przez pięć dni - pod patronatem naszej "Gazety" - na scenach Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Okrzei 14, oraz Kłodzkiego Ośrodka Kulturalnego przy pl. Jagiełły 1 trzynaście teatrów z Polski, Węgier, Jugosławii i Bułgarii zgotuje miłośnikom sztuki prawdziwą ucztę zmysłów.
Codziennie, zanim na scenę wkroczą aktorzy, z widzami spotykać się będą wybitni znawcy teatru - Krzysztof Mieszkowski, Mirosław Kocur, Jerzy Koenig, Tadeusz Nyczek, Krzysztof Miklaszewski, Monika Muskała i Jacek Sieradzki. Co wieczór, w kawiarni "Astra", publiczność będzie mogła spotkać się, porozmawiać i podzielić wrażeniami i uwagami z aktorami i krytykami teatralnymi.
Bilety normalne w cenie 9 zł i ulgowe 7 zł można kupić w biurze festiwalu, mieszczącym się w CEK-u przy ul. Okrzei 14. Karnet na 5 spektakli w KOK-u kosztuje 30 złotych. Cena karnetu na wszystkie trzynaście przedstawień wynosi 80 złotych. Głosy posiadaczy karnetów zadecydują o przyznaniu Grand Prix tegorocznego festiwalu.
BARD--> 18 listopada 1997

« powrót do archiwum


wszystko o mediach: Reporterzy.info - media i dziennikarstwo