Gazeta Wyborcza, luty 1998

Po zawód na targi
WAŁBRZYCH. Wkrótce ruszją Targi Zawodoznawcze
Trzydziestu wystawców z całego Dolnego Śląska weźmie udział w IV Targach Zawodoznawczych, które rozpoczną się 24 lutego w hali wałbrzyskiego OSiR-u przy ul. Wysockiego 11a. Przez cztery dni szkoły średnie i wyższe będą zachęcać młodych wałbrzyszan, aby w przyszłości wybrali właśnie je.
W ciągu czterech dni wałbrzyskiej młodzieży swoją ofertę zaprezentuje Zespół Szkół Muzycznych z Wałbrzycha, Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Edukacyjnego "Invox" ze Świdnicy i Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych z Jeleniej Góry. Szkoły wyższe reprezentowane będą m.in. przez wałbrzyskie Kolegium Nauczycielskie i filia Politechniki Wrocławskiej w Wałbrzychu. Stoisko przygotowuje również Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu.
Na stoiskach będzie można wszystkiego dotykać, a nawet co nieco przekąsić. Organizatorzy - Centrum Informacji Zawodowej w Wałbrzychu i Chrześcijańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieży "Nadzieja" - przygotowali również szereg imprez towarzyszących. Publiczność będzie miała możliwość wybrania najciekawszego, jej zdaniem, stoiska, oraz wzięcia udziału w konkursach z nagrodami. Szczególnie ciekawie dla młodszych widzów zapowiadają się Młodzieżowe Prezentacje Artystyczne, 26 lutego o godz. 17.00, podczas których wybrana zostanie Miss Nastolatek. Dla starszych przygotowano warsztaty i prelekcje dotyczące rozwoju szkolnictwa.
Targi ruszą we wtorek, 24 lutego o godz. 9.00. Ekspozycje oglądać będzie można codziennie od godz. 9.00. W dniu otwarcia targi będą czynne do godz. 14.00, następnego dnia do 16.00, a 26 lutego stoiska będzie można oglądać aż do godz. 21.00. Zakończenie targów planowane jest na godz. 14.00 w piątek, 27 lutego. Bilet kosztuje symboliczne 1,5 zł.
BARD--> 19 lutego 1998

« powrót do archiwum


wszystko o mediach: Reporterzy.info - media i dziennikarstwo