Gazeta Wyborcza, marzec 1998

SSE w Caen
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest Park" weźmie udział w marcowych Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości MIPIM'98 w Caen, we Francji.
- Targi w Caen są dla nas doskonałą szansą na zaprezentowanie się zachodnim biznesmenom - powiedziała "Gazecie" Natalia Bartoszewicz, odpowiedzialna za promocję i marketing w SSE. - MIPIM to jedna z trzech największych tego typu imprez w Europie. Będą tam potencjalni inwestorzy z całego kontynentu.
Na organizowanych w dniach 12-15 marca targach "Invest Park" prezentować będzie zalety inwestycji na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a także osobną ofertę inwestycyjną gmin Dzierżoniów, Kłodzko, Nowa Ruda i Wałbrzych, czyli gmin, w których rozproszona, wałbrzyska strefa działa. - Jako Strefa będziemy się starać zainteresować naszą ofertą produkcentów, natomiast gminy zabiegać będą o uwagę firm usługowych - tłumaczy Bartoszewicz.
Strefa promować się będzie za pomocą folderów, a także specjalnego systemu wystawienniczemu, opartemu na wielkich, kolorowych tablicach 2*3 metry, z których dowiedzieć się będzie można wszystkiego o Strefie i gminach. - Czy się z tego jakiś inwestor "urodzi" nie mogę zapewnić, ale właśnie z takim zamiarem pojedziemy do Francji. Bo chociaż kontakty naszego regionu z Francuzami są bardzo dobre, to francuskiego kapitału nie ma u nas wiele - dodaje pani Bartoszewicz.
Bartłomiej Dwornik--> 6 marca 1998

« powrót do archiwum


wszystko o mediach: Reporterzy.info - media i dziennikarstwo